Перевірити сайт на віруси – онлайн сканнер від DR.WEB

Перевірити сайт на віруси – онлайн сканнер від DR.WEB
Категория Тех. підтримка,

Черговий прекрасний иструмент онлайн перевірки сайтів на віруси від компанії dr.web. Скориставшись формою нижче, ви зможете перевірити сторінки Вашено сайту на наявність вредосного коду.

Цей сканер перевіряє файли(приемущественно java скрипти) на наявність прихованого або явного шкідливого коду. Після перевірки Ви отримаєте інформацію про заражені файли. На сторінці наданий інструмент перевірки, так що видалення коду або заражених файлів доведеться виконувати в ручну самостійно, або адміністратором сайту.

Хочеться відмітити, що хоча і компанія DR.WEB і є одним з лідерів у сфері безпеки. Онлайн сканнер перевірки сайту на віруси і шкідливий код не дає 100арантии знаходження шкідливого коду. Як показали тести, такої гарантії не може дати не один з нині існуючих як онлайн, так і сканнеров установленых фізично на сервер і виявлення і видалення вірусів частенько можливо тільки в ручному режимі досвідченим веб-мастеровм.

Сайти замовлені на Youeweb.in.ua, і що знаходяться на наших серверах проходять пстоянную перевірку і видалення вірусів і шкідливих програм на них робиться у рамках технічного обслуговування. Якщо ж ви не є клієнтом Youeweb.in.ua і хочете скористатися послугами наших фахівців з “лікування” Вашого сайту – скористайтеся контактними телефонами, або формами замовлень і зворотного зв’язку.