Створення сайту під ключ

Створення сайту під ключ
Категория Тех. підтримка,

Вартість створення сайту

Ми робимо для вас сайти від 100$

Переваги сайтів нашої студії Сайт має админку з якої ви зможете самостійно добавлять/удалять/редактировать сторінки Ми виконаємо сайт будь-якого дизайну Движок сайту виконаний на SEO – friendly CMS WordPress, т. е. розкручування такого сайту дешевше в рази. На ваш сайт можна додати безліч додаткових модулів, таких як пошук по сайту, новині, опитування/голосування та ін. В розробці сайту будуть використані останні “навороти”, таке як плавне збільшення зображень, анімаційні ефекти і ін.

Подзвоніть нам і ми безкоштовно визначимо вартість створення вашого сайту за 30 хвилин.

узнати ціну сайту під ключ

Наша студія “YourWeb” при замовленні сайту радить вам звертати увагу на наступні параметри: Швидкодія “движка” сайту

Багато ваших потенційних клієнтів користуються не дуже швидкісним інтернетом і чи навряд стануть чекати декілька хвилин доки відкриється сторінка вашого сайту. Крім того, з двох однакових сайтів пошукова система покаже користувачеві швидший. Сайти нашої студії виконані на тому, що славиться своєю швидкодією движку WordPress. Такий сайт легко відкриється при будь-якій швидкості інтернету і навіть з мобільного телефону.

Зручність панелі адміністрування

Якщо ви хочете мати можливість самостійно додавати і змінювати матеріали на вашому сайті і не залежати від компанії, яка займається підтримкою вашого проекту, вам потрібний сайт із зручною админ-панелью. Жодна компанія не застрахована від краху. Хто займатиметься вашим сайтом, якщо з компанією, що підтримує ваш проект що-небудь станеться? На “движку” WordPress створювати нові сторінки і редагувати старі не складніше чим робота з документом Microsoft Word. Навіть дитині під силу розібратися з цим.

узнати ціну сайту під ключ