WEB САЙТ НЕ РОЗКІШ, А ЗАСІБ ПРОСУВАННЯ І РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ

WEB САЙТ НЕ РОЗКІШ, А ЗАСІБ ПРОСУВАННЯ І РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ
Категория Тех. підтримка,

Сьогодні сайт – це невід’ємна складова будь-якого успішного бізнесу, його візитна картка і “вікно у світ” для встановлення контакту з клієнтами. Але створення сайту це ще і розумний маркетинговий хід, який дозволить компанії динамічно розвиватися. Створення і просування якісного порталу в Інтернеті дозволяє отримати актуальну рекламну акцію і притягнути цільову аудиторію. Сайт доступний цілодобово, що значно розширює круг його відвідувачів, а, отже, і потенційних клієнтів.

Сайт під ключ – це ресурс, повністю готовий до роботи і не вимагаючий ніяких зусиль з боку замовника. Замовникові не треба ні про що турбуватися, все, починаючи від самого сайту і закінчуючи його текстовим наповненням, буде надано в готовому виді.

Розробка сайту під ключ має на увазі під собою унікальний або ж шаблонний дизайн, продумані ключові запити, структуру, спеціально створені тексти, що відповідають тематиці ресурсу і оптимізовані під ключові запити, що допоможе сайту виходити на перші рядки в списках результатів пошуку. Також на будь-якому сайті можна ознайомитися із статистикою відвідувань, що дозволяє встановити ефективність діяльності сайту і компанії в цілому.

Сайт під ключ зазвичай проектується на основі спеціально передбачених шаблонів, що в майбутньому значно полегшує процес його адміністрування. Клієнт сам може коригувати статті, картинки і інші види контенту. Окрім цього і динамічні дані – коментарі, відгуки, форуми і чати – також редагуються без особливих зусиль і проблем.

Створення сайту під замовлення це не лише верстання, веб-програмування і розробка дизайну. Це і продуманий і зважений вибір хостингу, завантаження файлів, підбір правильно імені домена. Сайти на платних хостингах відрізняються повнішим спектром можливостей для розкручування, оптимізації і розвитку існуючих функцій.

Розробка сайту фахівцем дозволяє понизити фінансові витрати, ефективно і зручно управляти вмістом сайту, надає надійну програмну оболонку, можливості роботи з різноманітними видами інформації і багато інших плюсів. Слід пам’ятати, що сайт – це образ компанії, по якому клієнти і можливі партнери оцінюватимуть Вас і вашу діяльність, надійність і перспективність.

Замовивши створення сайту у нас, Ви отримаєте:

Якісний сайт на сучасній платформі(сайт буде швидким, а HTML- код – валидным);

Зручну панель управління, створену під Ваші потреби;

Адаптивне верстання;

Безкоштовне навчання роботі з панеллю адміністрування;

Адекватну і чесну ціну;

Технічну оптимізацію під пошукові системи;

Перші 3 місяці безкоштовну технічну підтримку;

Безкоштовні консультації з питань розвитку сайту;

Гарантію на усі роботи по сайту, виконані нами, за винятком випадків втручання сторонніх фахівців.