Замовити розкрутку сайта – просування з виведенням сайту в ТОП пошукових систем.

Неважливо, чи маєте ви свій власний сайт, або замовили сайт на YourWeb.in.ua, пропонуємо замовити розкрутку сайта у спеціалістів нашої компанії.

замовити розкрутку сайта

Багато людей помиляються в думці, що досить просто створити сайт і бізнес різко піде вгору. Як вже говорилося – така думка помилкова. Створити, хоч і красивий і функціональний сайт, це тільки перший крок, який дозволить залучити армію покупців і потенційних клієнтів з мережі. На практиці ж після створення сайту в 99% випадків постає необхідність замовляти просування сайту або рекламну кампанію для Вашого сайту, щоб розповісти більшій кількості людей про Ваш ресурс і залучити побільше клієнтів – без цих дій простий користувач просто не побачить Ваш сайт, серед безлічі різноманітних сайтів конкурентів.

Доцільність замовлення розкрутки сата

Так дійсно – є два найбільш дієвих способу залучити відвідувачів на сайт – це рекламна компанія і розкрутка сайту. Рекламна компанія – найшвидший спосіб залучення відвідувачів в якій Ви платите за кожен перехід з рекламних блоків на сайт. Має ж він один істотний недолік – ваш сайт залишається на таких же низьких позиціях в пошуку, як і раніше, переходи ж на ваш сайт будуть, поки ви вкладаєте гроші в рекламну кампанію. Такий вид підняття відвідуваності доцільніше застосовувати для щойно створених сайтів, що дозволяє вже з першого дня існування ресурсу мати відвідувачів і негайно почати бізнес, ну або для сайтів орієнтованих на сезонну роботу або періодичність продаж послуг або товарів. Просування ж сайту орієнтоване на постійний приплив клієнтів і підняття відвідуваності.
Просування сайту – комплекс робіт з боку наших фахівців, спрямованих на підвищення позицій сайту по певних пошукових запитах в пошуковій видачі пошукових систем. Говорячи людською мовою – просувний сайт в пошуку матиме позиції вище, ніж сайти конкурентів, в наслідок чого в багато разів збільшується відсоток ймовірності переходу потенційного покупця саме на ваш сайт, а не на сайт конкурента.

Специфіка просування сайту фахівцями YourWeb.in.ua

Ми спеціалізуємося на так званих «Білих» і «Природних» способах розкручування, іменованих ще «Вічне просування», які на сьогоднішній день не сильно популярні у великих компаніях, по причини їх трудомісткості. Але саме ці способи дозволяють досягти максимальних і стабільних результатів і не боятися, що по закінченню термінів розкрутки Ваш сайт знову втратить позиції або взагалі зникне з пошуку. Замовити просування сайту у Нас – значить зробити свій сайт топовим і рейтинговим і надовго обійти своїх конкурентів.

Замовити просування сайту — сроки і вартість виконання.

Сроки виведення сайту в Топ 10 ПС Google залежать від багатьох факторів: стан сайту, вік сайту, ключові запити за якими замовляється розкрутка сайту і т. д. Максимальні сроки:

  • сайти, вік яких більше 1 року — до 3-х місяців;просування сайту
  • сайти від 6 місяців до 1 року — до 4-х місяців;
  • сайти молодші пів року — до 5-и місяців.

Але це не означає, що саме по закінченню саме цих термінів ви отримаєте результат – отримати відчутний приріст відвідуваності і побачити Ваш сайт по деяким запитам на перших сторінках ви зможете вже через місяць-два.
Оскільки просування сайту це саме комплекс послуг і робіт, які ведуться над сайтом щодня і які вимагають вкладення деяких засобів, оплата їх здійснюється помісячно. Точна вартість просування сайту прораховується індивідуально для кожного проекту. Орієнтовна середня вартість просування сайту в Топ 10 по ~ 10 запитам становить 3500-4000 грн/міс. Для прорахунку точної вартості надішліть нам у листі або у формі замовлення список ключових запитів, які Ви бажаєте бачити на перших сторінках. Після розрахунку термінів і вартості, наші фахівці відразу ж зв’яжуться з вами.

Замовити розкрутку сайта зараз, або розрахувати вартість: